akullorerereJoin the forum, it's quick and easy

akullorerere

akullorerere

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
akullorerere

mirsevini ne forumin me te embel ne internet


4 posters

  Oh sa më mungon!....

  Enkelejda
  Enkelejda

  Numri i postimeve : 255
  Join date : 08/10/2009

  Oh sa më mungon!.... Empty Oh sa më mungon!....

  Mesazh  Enkelejda Sat Oct 10, 2009 2:36 am

  Ketu ne kete teme mund te shkruani per dikend qe ju mungon ... keni per ti then diqka shkruaj ketu me an te nje poezie,poeme,eseje qka do qoft Mos ngurroni

  Çdo ditë që kalon pa Ty, është sikur ditë e humbur e jetës sime! Çdo moment që jam larg teje, është një hap më afër vdekjes dhe çdo minutë pa Ty është një arterie i tharë në zemrën time!
  Oh sa më mungon, përkudër dëshirës të ta them me fjalë, është e pamundur për ta bërë, sepse pa TY as të mendoj nuk di, as të shkruaj nuk di dhe nuk di as të jetoj. Pa TY jeta ime, as dita nuk ka kuptim, as nata nuk ka shije, as dielli nuk ngroh dhe as yjet nuk shkëlqejnë, pa Ty asgjë nuk i ngjan jetës...
  ErS LaLuCi
  ErS LaLuCi

  Numri i postimeve : 56
  Join date : 07/10/2009
  Age : 32
  Location : gr

  Oh sa më mungon!.... Empty Re: Oh sa më mungon!....

  Mesazh  ErS LaLuCi Fri Oct 30, 2009 4:30 am

  oh sa me munon kjo lart Crying or Very sad
  era_nzz
  era_nzz

  Numri i postimeve : 103
  Join date : 08/10/2009

  Oh sa më mungon!.... Empty Re: Oh sa më mungon!....

  Mesazh  era_nzz Thu Nov 05, 2009 6:31 am

  ohh sa me mungon koha e bukur qe kalonim bashke te gjithe 12
  marinela g
  marinela g

  Numri i postimeve : 80
  Join date : 08/10/2009

  Oh sa më mungon!.... Empty Re: Oh sa më mungon!....

  Mesazh  marinela g Thu Nov 05, 2009 3:21 pm

  oh sa me mungon gjysma e vetes time qaj qaj
  era_nzz
  era_nzz

  Numri i postimeve : 103
  Join date : 08/10/2009

  Oh sa më mungon!.... Empty Re: Oh sa më mungon!....

  Mesazh  era_nzz Fri Nov 06, 2009 6:42 am

  Ohh sa me mungon humori ne shpirt

  Sponsored content

  Oh sa më mungon!.... Empty Re: Oh sa më mungon!....

  Mesazh  Sponsored content


   Ora është Fri Oct 22, 2021 1:18 am